sítě proti hmyzu

Nabízené varianty

Typ C1

Síť proti hmyzu typu C1

Pevná síť proti hmyzu s širším hliníkovým rámem 31 x 11 mm s límcem po celém obvodu. Rám je z hliníkových profilů v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva, nově v 9 odstínech renolitové fólie. Síť je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.

Montáž se provádí z interiéru pomocí otočných klipů a nevyžaduje jakékoli vrtaní či narušení okenního rámu. Vyměřuje se světlost okenního rámu, která se zadává do objednávkového formuláře.

Typ I

Síť proti hmyzu typu I

Síť proti hmyzu v pevném odskočeném rámu 24 x 24 mm vhodná zejména pro typy oken, kde běžným profilům brání okapnice. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Síť je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.

Montáž se provádí z interiéru pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Vyměřuje se světlost rámu, ke kterému přičítáme šířku profilu rámu sítě po celém obvodu.

Typ H

Síť proti hmyzu typu H

Dveřní síť proti hmyzu v pevném rámu 52 x 16 mm určená zejména pro balkónové dveře. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síť je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.

Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k okennímu rámu. Panty mohou být dle přání samozavírací či nesamozavírací. Měříme vždy vnější rozměry mezi špaletami, přičemž nutno odečíst šířku pantů a šířku magnetického zámku po stranách

Úvodní strana | Certifikace | Vytisknout stránku | Kontakt

(c) FinEstate, s.r.o. 2010, vytvořil MKK